O nás

V roku 2009 sa rozhodla skupina živnostníkov, ktorí sa venovali výstavbe montovaných domov a taktiež výrobnej linky na konštrukciu panelov pre montované domy, spojiť svoje sily, aby spoločne vytvorili spoločnosť stojacu na pevných základoch odborných skúseností.

Už pred vznikom spoločnosti ECO-stavba, postavili spoločníci na území celého Slovenska viac ako 50 domov.  Firmu ECO-stavba s.r.o. tvorí mladý tím, ktorý počas 10 rokov fungovania spoločnosti montoval už viac ako 100 domov.

Napriek skúsenostiam však spoločnosť dbá na vzdelanie a rozvoj svojich zamestnancov, preto sa pravidelne zúčastňujú rôznych školení, aby si rozširovali svoje vedomosti z oblasti stavebníctva. Spoločnosť Ecostav poskytuje svojim zákazníkom kompletné poradenstvo, ktorého základom sú teoretické vedomosti, ale aj praktické skúsenosti, vďaka čomu sa na nás môžu zákazníci úplne spoľahnúť.

Sidlo spolocnosti Ecostav O nás

Sídlo spoločnosti

Popri našej práci sledujeme aktuálne trendy, čo sa napokon odráža aj na kvalite a estetickej stránke našich nízkoenergetických rodinných domov na kľúč. Pri výstavbe používame moderné technológie, pružne reagujeme na dopyty klientov a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu. Stavby dokončujeme v dohodnutých termínoch a vo vzorných kvalitách. Nakoľko každá stavba a každý klient sú odlišné, prispôsobujeme svoj prístup individuálnym požiadavkám klientov s ohľadom na typ stavby. Podľa dodaných projektov vám pripravíme kompletnú cenovú ponuku, ktorá po podpísaní bude pevná, v prípade, že sa nemení rozsah vykonaných prác.

Kancelaria Ecostav O nás

Naša kancelária

Spoločnosť Ecostav pracuje pre svojich klientov precízne s prihliadnutím na kvalitu materiálov. Naším klientom garantujeme kvalitu našej práce, keďže na vyhotovenie domu poskytujeme 4-ročnú záruku. Samozrejme pri materiáloch s predĺženou životnosťou, ako napríklad strecha, sa záručná doba predlžuje až na 30 rokov. Klientom zároveň poskytujeme službu vyhotovenia časozberného videa z výstavby domu, čím klient získa detailne zdokumentovaný prehľad každej etapy výstavby.

Zveriť stavbu svojho montovaného domu do rúk spoločnosti ECO-stavba znamená zveriť budúcnosť vášho bývania do rúk odborníkov. Naši pracovníci sú vysoko kvalifikovaní a zvládnu profesionálne všetky úlohy. Ponúkame komplexné služby. Okrem stavby montovaných domov sa zameriavame aj na rozpočtové práce, vypracovávame kalkulácie a poskytujeme poradenskú činnosť. Ecostav je vaše spoľahlivé riešenie pre stavbu nízkoenergetického montované domu.