Financovanie

Financovanie stavby domu je v mnohých prípadoch nočnou morou, ktorá nedopraje ľuďom dobrý spánok. V súčasnosti si len málokto môže dovoliť svoj dom financovať z úspor, a tak sú ľudia nútení siahnuť po úvere alebo hypotéke. Keďže tento postup vedie k finančným záväzkom, ktoré sa viažu aj na niekoľko desaťročí, je dôležité zveriť svoj úver do správnych rúk.

Ecostav hypoteka 150x150 Financovanie

Hypotéka bez starostí

Spoločnosť Ecostav je férovým partnerom pre svojich klientov. Okrem poradenstva v otázkach stavby nízkoenergetického montovaného drevodomu a garancie celkovej kvality práce a materiálov, pomáha svojim klientom aj pri riešení otázky financovania nehnuteľnosti. Pre mnohých zákazníkov je to práve prvý krok k novému bývaniu.

Peniaze pod kontrolov

Považujeme za dôležité, aby klienti našli vhodné a prijateľné riešenie financovania stavby, a preto aj v otázke financovania domu sa teda klienti môžu obrátiť na zamestnancov spoločnosti Ecostav, ktorí im ponúknu najvýhodnejšie riešenie. Ďalšou výhodou je, že priamo po výbere domu nestrácajú klienti čas a majú možnosť sa zaoberať otázkou financovania stavby.

Ecostav financovanie 150x150 Financovanie

Výhody, ktoré plynú v prípade sprostredkovania financovania domu cez spoločnosť Ecostav:

  • zaručene najvýhodnejšie podmienky úverov.
  • istota silnej nadnárodnej spoločnosti zabezpečujúcej úver,
  • úver nezávislý od banky, kde si vediete váš účet,
  • poskytnutie/vybavenie úveru až do 100% hodnoty nehnuteľnosti,
  • prednostné vybavenie úverov,
  • kompletná administrácia vybavovania úveru,
  • prehodnotenie existujúcich úverov

Ecostav Blizsie ku klientom 150x150 Financovanie

Bližšie ku klientom

Odbremeniť zákazníka a ponúknuť službu, ktorá zároveň bude predstavovať ďalší krok bližšie ku klientom, to boli hlavné dôvody prečo sa naša spoločnosť Ecostav rozhodla rozšíriť svoju pôsobnosť aj na sprostredkovanie finančných služieb. Okrem spomínaných výhod ako prednostné vybavenie úveru, či záruka najvýhodnejších úverových podmienok, ak sa klienti rozhodnú využiť na vybavenie úveru ponuku našej spoločnosti, získajú aj vyššiu istotu schopnosti splácania a najnižšie celkové úroky.

Vzhľadom na komplikovaný proces získavania úveru a závažnosť tohto kroku, naši pracovníci ochotne na požiadanie vypracujú pre klienta úverovú analýzu alebo posúdia výhodnosť existujúceho hypotekárneho úveru. Pre zjednodušenie tohto procesu sme sprístupnili formulár úverovej analýzy na našej stránke.